Pierwsze wrażenie - projekt Vizir 3-in-1 Pods


Niedawno zarejestrowaliśmy się w Gronie Ambasadarów Everydayme, traf chciał, że akurat w tym samym czasie trwał nabór do projektu Vizira. Oczywiście nie bylibyśmy sobą jeśli nie spróbowalibyśmy naszego szczęścia. No i się udało, zostaliśmy ambasadorami projektu Vizir 3-in-1 Pods, czyli po prostu kapsułek do prania firmy Vizir.

W zestawie dla ambasadora znaleźliśmy pełnowartościowy produkt dla siebie, książeczkę opinii w której zapisywać będziemy recenzje zwrotne, trochę ulotek oraz 20 malutkich (słodziutkich- kawai) kartoników, w których znajdywała się kapsułka- próbka do rozdania. Zawartość paczki ambasadora była naprawdę imponująca i choć wiedzieliśmy co dokładnie dostaniemy to i tak zrobiła na nas wrażenie. O, a tu fotka zawartości :)

O tym jak sprawdziły nam się kapsułki jeszcze Wam opowiemy, damy też znać jak sprawdził się one u naszych znajomych i jak ocenia je rodzina. Na teraz powiedzieć możemy tylko, że chętnych do testowania było bardzo dużo, nasze próbki rozeszły się w mgnieniu oka. Sami też już zdążyliśmy wstawić kilka prań, jednak o tym czy kapsułki dały radę poinformujemy w podsumowaniu projektu.

Kilka informacji od producenta oraz o samym projekcie.

  • W kampanii wzięło udział 10 000 ambasadorów! 
  • 1 kapsułka wystarcza na 5 kg prania.
  • Vizir radzi sobie w temperaturze 30/40/60/90 stopni. Ważne jest aby kapsułka została włożona na dno pralki jeszcze przed praniem!
  • GoPods są uniwersalne, można prać w nim zarówno tkaniny białe jak i kolorowe.
  • Kapsułki do prania Vizir 3-in-1 Pods są dostępne w 3 wariantach: Alpine Fresh, Sensitive Clothes i Touch of Lenor Freshness.

Skąd nazwa Vizir 3-in-1 Pods?

Według producenta kapsułki mają potrójne działanie, mają prać, wybielać i nadawać błysk tkaninom. 

Czy to wszystko okaże się prawdą? Musisz przetestować sam lub poczekać na nasze podsumowanie projektu. :)

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko