[Dziennik]Refunder - oszczędzaj na zakupach w sklepach online

Zapewne domyślacie się, że nie bylibyśmy sobą gdybyśmy zrezygnowali z zaproszenia do testowania czegokolwiek. :D Tak się stało, że 1 sierpnia na nasz adres mailowy wpłynęło zaproszenie do udziału w kampanii Refunder organizowanej w Streetcome

Let's shop...

Naszym zadaniem było zrobienie zakupów za minimum 45 zł w wybranym przez nas sklepie. Oczywiście sklep musiał znajdować się na liście sklepów z którymi współpracował Refunder. Ale to akurat nie sprawiło nam najmniejszego problemu, bo lista sklepów jest bardzo długa. Około 600 sklepów online i tysiące przedmiotów z różnych kategorii to zbiór cudowności w których można przebierać i wybierać tygodniami. I tymi tygodniami wybieraliśmy. Brzmi to trochę śmiesznie, ale mieliście kiedyś tak, że mieliście pieniądze, czas i możliwość kupienia czegokolwiek i nie wiedzieliście co kupić? Uwierzcie mi, że jest to paskudne uczycie. Ale w końcu udało nam się zdecydować, a jest dziś 28 sierpień[EDIT] Zakupy zrobione 30.08.17 o 23:25 :D, zakupy mogliśmy zrobić do 31, więc myślę, że chyba udało się nam zdążyć.

Słów kilka o samym serwisie

Refunder jest to strona typu cashback. Po ludzku oznacza to tyle, że jeśli zrobimy zakupy za jej pośrednictwem to na nasze konto wróci jakaś część wydanych przez nas pieniędzy. Jeśli interesuje Cię ile konkretnie możesz zyskać wydając, to już spieszę z wyjaśnieniami. W zależności od tego w jakim sklepie zrobimy zamówienie taki zwrot otrzymamy. Dla przykładu; jeśli w dniu dzisiejszym zrobimy zakupy za pośrednictwem refundera w Empik'u to otrzymamy zwrot w wysokości do 2%- tyłka nie urywa co? Ale jeśli w dniu dzisiejszym(podkreślam to z uwagi na to, że procent zwrotu jak i kampanie mogą ulec zmianie)zrobimy zakupy w sklepie Nike to możemy otrzymać aż 6,5% zwrotu- to już brzmi lepiej. Serwis oferuje też udział w różnych kampaniach, które wydają mi się być nawet lepszym rozwiązaniem niż zwrot. Dlaczego tak? Ponieważ w kampanii mamy czarno na białym napisane, że otrzymamy tyle i tyle złotych za takie i takie działanie. Z tego co widzę, to kwoty te są też większe.

Dziennik

Jak tytuł i nagłówek wskazuje; pora na dziennik. Dlaczego tak? A dlatego, że zwrot za zakupy otrzymujemy nie od razu przy zamówieniu lecz trochę później. I te trochę później chcielibyśmy podkreślić. Ciekawi nas ile czasu serwis będzie przetwarzał nasze zlecenie i kiedy otrzymamy zwrot.

01.08.17 - otrzymaliśmy zaproszenie do kampanii,
xx.xx.xx - robimy research i poszukujemy fajnego przydasia,
28.08.17 30.08.17 23:25 - złożyliśmy i opłaciliśmy zamówienie,
31.08.17 - na stronie Refunder pojawiła się informacja o nadchodzącym zwrocie
31.08.17 - zwrot gotyowy do wypłaty, łącznie ze zwrotem za udział w kampanii
04.09.17 - przesyłka ze sklepu trafiła do drzwi
09.09.17 - zlecam wypłatę (mogłam zlecić ją 31, ale nie było mnie w domu)
09.09.17(sobota) - kilka godzin po zleceniu wypłaty gotówka już jest na moim koncie :) Cholerka, nie pomyślałam, że tak szybko pójdzie!

Jest i też coś dla Was!

A teraz pora na coś nie związanego z kampanią w której bierzemy udział, ale związanego z samym serwisem Refunder. Jeśli chcielibyście przetestować jego działanie, a przy okazji zgarnąć 10 zł na zakupy to zachęcamy Was do rejestracji z tego linku >kliknij mnie< Po Twoich pierwszych zakupach przez serwis za minimum 50 zł zarówno Ty jak i ja otrzymamy po 10 zł na kolejne zakupy. Nie jest to jakaś kolosalna kwota, ale jak to mówią; "grosz do grosza, a będzie kokosza." :) Oczywiście Wy także możecie zapraszać znajomych tym samym możecie otrzymywać pieniądze za polecanie. Do czego serdecznie Was zapraszamy, bo uważamy, że serwis jest tego wart. Bardzo fajnie jest dostawać nawet drobne groszaki teoretycznie za nic, praktycznie za to, że pamiętamy o tym aby do sklepów przechodzić poprzez serwis Refunder.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko