Showroomprive.pl - pierwsze zakupy i udział w testach Toluny

Showroomprive.pl to sklep internetowy w którym można znaleźć mega produkty w mega cenach.

Pierwszy raz o tym sklepie usłyszałam na stronie Toluna, gdzie zgłosiłam się do jego testowania. I jakimś cudem zostałam do tego wybrana. Testy polegały na zakupie wybranych przez siebie produktów, a na zakupy otrzymałam kod rabatowy, na zdaje się 60 zł. Zamówienie złożyłam i opłaciłam 16.05.17, sposobem dostawy był kurier DPD, więc zakładałam, że zamówienie dotrze do mnie w góra tydzień. Jakże się zdziwiłam, kiedy po złożeniu zamówienia zauważyłam datę przewidywanego dostarczenia przesyłki; było to 22.06.17. No dobra, pomyślałam, że któregoś z wybranych przeze mnie produktów zabrakło, ale nie. Produkty, były, tylko czas realizacji zamówienia tyle trwa. Żeby upewnić się, że to odosobniony przypadek zaczęłam przeszukiwać internet za opiniami o sklepie oraz poszukiwałam innych testerów z tej samej akcji. I tutaj już w 100% upewniłam się, że każdy ze znalezionych przeze mnie testerów oczekiwać będzie na przesyłkę podobną ilość czasu.

Długi czas realizacji zamówień, z czego to wynika?

Pierwszy powód to zapewne fakt, że przesyłki wysyłane są z Francji( wydaje mi się, że moja przesyłka szła z Belgii). O a tu kawałek regulaminu, z którego to wynika:
Użytkownik otrzymuje e-mail potwierdzający wysyłkę zamówienia w dniu, w którym opuszcza ono nasz magazyn we Francji.
Drugi powód to moje przypuszczenia, które wyciągnęłam po przeczytaniu regulaminu. Logiczne wydaje mi się być, że firma nie posiada wszystkim produktów na swoim magazynie, lecz u swoich kontrahentów. I aby nasze zamówienie zostało zrealizowane to, showroomprive musi najpierw zamówić dane produkty, a dopiero później może przesłać je do nas.

Jakość produktów

Byłam pozytywnie zaskoczona. Zamówiłam duży nierdzewny garnek. Na stronie niestety nie znalazłam żadnej informacji o jego pojemności, o jego firmie itp. Było tylko zdjęcie, oryginalna oraz aktualna cena. Poprzeglądałam trochę grafiki w google, policzyłam z proporcji mniej więcej pojemność. Garnek ma ekstra jakość, ma bardzo grube dno(!), naprawdę jest nierdzewny, ma dużą pojemność(7 litrów) i co jest dziwne jest dość lekki. Mówię, że dziwne, bo zazwyczaj garnki z grubymi dnami są ciężkie, a ten jest leciutki. Ma on chudsze ścianki, więc to  tego musi wynikać. Nie są jednak na tyle cienkie, żeby wgiąć się przy pierwszym lepszym uderzeniu.
Podsumowując, dostałam produkt o jakości jakiej nie spodziewa się płacąc taką cenę. Ehm, nawet jeśli zapłaciłabym oryginalną cenę to wydaje mi się, że garnek wart jest więcej.

How it's work?

Na stronie co jakiś czas pojawiają się kampanie tematyczne. Przy składaniu swojego zamówienia skorzystałam z, wtedy dostępnej, kampanii o nazwie "kuchnia". Były tam dostępne garnki, foremki, sztućce,  stojaki do filiżanek, zastawy kuchenne itp. Takie kampanie trwają określoną ilość czasu po czym znikają i zostają zastąpione innymi. Więc jeśli chcemy szukać tam czegoś konkretnego to może okazać się to problematyczne. Ale jeśli szukamy "prezentu" lub robimy zakupy na poprawę humoru to na 100% coś tam znajdziemy. Na stronie jednocześnie trwa zawsze kilka kampanii. Niestety w jednym zamówieniu nie można połączyć przedmiotów z kilku kampanii, więc jeśli chcemy kupić garnek z kampanii "w kuchni" i ręczniki w kampanii "łazienka" to niestety nic z tego. Możemy złożyć ewentualnie dwa zamówienia. A wtedy musimy zapłacić 2 razy za przesyłkę. Zamówienia wysyłane są za pomocą DPD.  Nie znalazłam nigdzie informacji o tym, czy zamówienia będą wysyłane gratis po złożeniu zamówienia na jakąś kwotę. Za zamówienia możemy płacić za pomocą PayPal lub Dotpay oraz kartą płatniczą. Płatność jest bardzo prosto zrealizować, a gotówka przechodzi prawie od razu. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, trzeba już tylko czekać na przesyłkę. W zakładce moje zamówienia można znaleźć informację o tym kiedy najprawdopodobniej przesyłka do nas dotrze.

Czy warto?

Powiem krótko, TAK. Wiem, że czas oczekiwania jest spory, ale w pełni rekompensowany jest on jakością. Jeśli chcielibyśmy zamówić prezent na urodziny, które są za tydzień, to niestety ale tak się nie da. Ale jeśli kupujemy coś dla siebie lub dla bliskich, ale nie potrzebujemy tych przedmiotów na już to jak najbardziej zachęcam.

Planujesz zakupy?

Jeśli tak, to mam do Ciebie prośbę, abyś przeszła/przeszedł na stronę sklepu za pomocą tego linku http://www.showroomprive.pl/ Jeśli to zrobisz, to sklep przekaże mi kupon promocyjny na następne zakupy. Sklep posiada program afiliacyjny, dzięki czemu polecanie znajomym staje się opłacalne. Przejście przez ten link nie podroży Twojego zamówienia.

Oczywiście aby było jasne, nie polecam tego sklepu z uwagi na ten program. Robię to ponieważ sklep wydaje mi się być tego wart. Ja na pewno jeszcze do niego wrócę i Ciebie także zachęcam do jego odwiedzenia. A jeśli uważasz, że nie warto mi pomóc przechodząc przez ten link, to zajrzyj do sklepu wchodząc bezpośrednio na stronę. Lub wyszukaj sklepu za pomocą googla. To tyle na dzisiaj. 
Ciao ;)

Komentarze

 1. Hej, przy rejestracji każe podać adres e-mail polecajacego wiec sam link nie wystarczy:)
  Paulina100ww

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Dzięki za wiadomość. Po kliknięciu w link zostajemy przekierowani na stronę rejestracyjną z formularzem, w którym rubryka z adresem e-mail jest już wypełniona poprawnym adresem :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko