Mexx Festival Summer Woman | Letni zapach dla kobiet

Woman festival summer mexx
Dziś nietypowo, bo o perfumach, czyli o czymś, co na każdym z nas może inaczej pachnieć oraz mieć inną trwałość. Więc dzisiejszy post to nie do końca recenzja, a raczej moje spostrzeżenia na temat Mexx Festival Summer Woman.

Nietłukące opakowanie!

Jest to zdecydowanie jeden z ogromnych plusów tego produktu. Perfumy zamknięte są w lekkiej, polimerowej butelce odpornej na upadki. Produkt sygnowany jest jako produkt festiwalowy. Czyli taki, który możemy wrzucić w torebkę, a ten nie będzie zajmował wiele miejsca i nie będzie podatny na uszkodzenia. Nadmienić należy także, że buteleczka jest bardzo lekka, co nie często spotyka się w perfumach. Zbiór tych cech nie składa się jednak na tandetny wygląd i wykonanie, w żadnym razie. Buteleczka według mnie jest urocza i przyciągająca wzrok, a jej wykonanie jest na naprawdę fajnym poziomie.

Woman festival summer mexx woda perfumowana
Letni zapach

Zapach dla niej
kwiatowo – owocowy
Niezwykle energetyczne połączenie owocowych aromatów: słodkiej gruszki i mirabelki z nutą drzewa sandałowego.
Nuty głowy: Liście ananasa, Gruszka
Nuty serca: Magnolia, Frezja, Mirabelka
Nuty bazy: Drzewo sandałowe, Nuty piżmowe
Taki jest opis producenta, a ja mogę potwierdzić, że bardzo łatwo wyczuć jest zapach piżma, drzewa sandałowego i gruszki. Zapach jest bardzo przyjemny, lekki, idealny na lato, ale także na jesień. To jednak oczywiście zależy już od osobistych preferencji. Na mojej skórze perfumy utrzymują się zazwyczaj dość długo, ten natomiast utrzymywał się bardzo długo. Aplikowany wczesnym porankiem wyczuwalny był jeszcze wieczorem. Na ubraniach "wyniuchałam" go następnego dnia.

Woda perfumowana dostępna jest w dwóch pojemnościach, a mianowicie w buteleczce o pojemności 25 oraz 50 ml. Cena standardowa jest dość wysoka, za pojemność 50 ml zapłacić powinniśmy 112 zł, a za buteleczkę o pojemności 25 ml- 80 zł. Na szczęście w Rossmannie możemy liczyć na ciekawe promocje ;)

Woman festival summer mexx - tyl opakowania

Tylko w Rossmann

Niestety perfumy dostępne są tylko w drogeriach Rossmann. Niestety, ponieważ nie każdy ma dostęp do tych drogerii, a uważam, że produkt jest całkiem ciekawy i warto zapoznać się z jego zapachem. W drogerii dostępna jest także woda perfumowana dla mężczyzn z tej samej serii. Nuty zapachowe są oczywiście inne, ale przyznam się, że korci mnie, aby poznać ten zapach. Z opisu wynika, że jest to podobnie energetyzujący zapach jak wersja dla kobiet. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to zapraszam Was do drogerii internetowej Rossmann, a dokładnie pod ten link przekierowujący do produktu >klik<

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko