Jennifer Lopez Enduring Glow | Woda perfumowana dla kobiet

Jennifer Lopez Enduring Glow | Woda perfumowana dla kobiet
Zapach!

Wydawało mi się, że będzie to piękny, delikatny zapach dla wyzwolonej kobiet. Niestety trochę się myliłam. Według mnie zapach pasuje raczej dla dojrzałej kobiety, być może pracującej w korporacji. Mocno wyrazisty, duszący, opanowujący zmysły z każdej strony. Raczej ostry i według mnie odpowiedni na wielkie wyjścia. Zapach, który pasuje do jesieni, niestety na wiosenne i letnie ciepłe dni będzie zbyt przytłaczającym. Zimą w pomieszczeniach może być uciążliwy. Osobiście lubię nuty zapachowe użyte w tym produkcie (liczi, gruszka, drzewo sandałowe), jednak ich połączenie jest niestety niefortunne. Całość pachnie trochę jak stare szare mydło.

Trwałość!

Czyli druga najważniejsza rzecz, zaraz po zapachu, kiedy chodzi o wszelkie pachnidła. Tutaj naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa. Zapach trzymał się ekstremalnie długo. Zapach zaaplikowany przedpołudniem wyczuwany był dość mocno jeszcze wieczorem. Chciałabym, żeby każdy zapach, jaki lubię, był tak trwały. Na ubraniach perfum utrzymywał się znacznie dłużej. Szalik pachniał nawet kilka dni,

Wygląd!

Samo opakowanie wygląda jak małe dzieło sztuki. Póki nie oddałam tej wody w świat, to trzymałam go w widocznym miejscu. Był on przyjemną ozdobą w sypialni. Cudowne połączenie złota z bielą, świetna smukła budowa. Piękne refleksy, które pojawiają się na flakonie, kiedy pada na nie światło. Jednym słowem małe, eleganckie cudo. 

Jennifer Lopez Enduring Glow | Woda perfumowana dla kobiet
Podsumowując!

Jennifer Lopez Endurin Glow to kwiatowo- owocowa woda perfumowana dla kobiet. 
Nuta głowy: bergamotka, liczi, gruszka 
Nuta serca: płatki magnolii, różowa piwonia, liść fiołka 
Nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo i ambra krystaliczna.

Tak pokrótce opisywana jest woda perfumowana, o której Wam dzisiaj trochę opowiadałam.
Cena za 50 ml flakon wynosi jakieś 120-180 zł. Czy według mnie jest warto? Niestety nie umiem odpowiedzieć jednoznacznie. Za ten konkretny zapach na pewno bym tyle nie zapłaciła. Natomiast jeśli zapach byłby bardziej w moim typie, to perfum o takiej trwałości i w takim flakonie według mnie jest wart tej ceny. Jak widzicie, wszystko to jest zależne od naszych upodobań, więc ostatecznie nie mogę ani polecić, ani odradzić zakupu tej wody perfumowanej. Na pewno mogę polecić powąchanie go na żywo. Mam wrażenie, że to jeden z tych zapachów, którego albo się kocha, albo nienawidzi. Dlatego też nie polecę kupowania go na prezent, jeśli obdarowywana osobą nigdy nie miała z nim styczności.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko