O nas

Choć bardzo się staramy, to nie potrafimy być typową rodzinką. Na szczęście na co dzień udaje nam wtapiać się w tłum, a nasze dziwactwa hamować. Kompletnie szaleni #goatslovers'i, którzy wierzą, że potrafią rozmawiać ze zwierzętami nie tylko w wigilię. Szaleńczo zakochani w elektronice oraz sprzętach ułatwiających życie. Uzależnieni od sieci internetowej, zdjęć, Instagrama oraz portali informacyjnych. Wierzą, że chcieć, to móc. A doświadczanie nowych wrażeń, to najlepsze co może spotkać ich w życiu. Kochamy podróże, zabytkowe samochody. Wierzymy, że przyszłość może być już tylko lepsza. A to, co wydarzy się w przyszłości, leży już tylko w naszych rękach. Nasza przyszłość będzie idealna.
Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię niemożli­we, dla nieśmiałych - nieznane, myślący i wal­czący nazywa ją ideałem.

KAMILA

KEJSIEW o mnie:
Pozytywnie zakręcona wariatka z wieloma pasjami. Zdecydowanie za dużo mówi. Wie jak działa wihajster, co to są try-tytki i jak używać WD-40. Lubi postawić na swoim oraz konsekwentnie dąży co wybranego celu, choćby ten wydawałby się być poza zasięgiem całej ludzkości. To dzięki takim ludziom jak ona- polecieliśmy w kosmos. 

Sama o sobie:
Miłośniczka rękodzieła, odważnych kolorów oraz zwierząt. Anty minimalistka walcząca ze chciejstwem. Uwielbiam kosmetyki, książki oraz elektronikę. Kocham wszystko, co pachnie nowością. Zapach nowej książki z drukarni i odgłos odrywanej folii z ekranu wywołują u mnie dreszcze. Kobieta ze skłonnością do przesady, która stara się nad sobą pracować.

KEJSIEW

Kamila o mnie:
Miłośnik podróży palcem po mapie Google. Kolekcjoner elektronarzędzi z którymi całkiem dobrze sobie radzi. Umie prowadzić skuter, ciężarówkę, autobus i osła. Nie potrafi zrobić prania. Człowiek z wielkim sercem, mały egoista. "Nie jest egoistą, kto od ludzi stroni, ale ten kto za bliźnim jak za łupem goni."

Sam o sobie:
Uwielbiam internet, zawsze znajdę w nim coś godnego uwagi, zdarza mi się oglądać śmieszne koty. Jeśli film, to komedia. Lubię dobrze, nie zawsze zdrowo zjeść. Cieszę się kiedy jest tak, jak ja tego chcę, niestety życie z Kamilą nauczyło mnie pokory. Czasem wydaje mi się, że życie w filozofii slow life to walka z wiatrakami.                                                                         

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko