Podsumowanie projektu Vizir 3-in-1 Pods

Dwa miesiące po rozpoczęciu, a już ponad miesiąc po zakończeniu projektu Vizir 3-in-1 Pods przychodzimy do Was z jego podsumowaniem i krótką opinią o samym produkcie. Ale najpierw dla przypomnienia. Projekt Vizir 3-in- Pods został zorganizowany na stronie EveryDayMe. Dla ambasadorów marki Vizir; organizator przygotował pełnowartościowy produkt jakim było całe opakowanie kapsułek do prania o zapachu Alpine Fresh. Dla naszych przyjaciół o rodziny otrzymaliśmy 20 pojedynczo pakowanych kapsułek o takim samym zapachu. Kapsułki zapakowane były w urocze malutkie kartoniki. Otrzymaliśmy też trochę ulotek i przewodnik ambasadora.

Producent obiecywał, że kapsułki będą czyścić, wybielać i nadawać blask tkaninom. Nie do końca w to wierzyliśmy, ale po ostatecznych testach i ostatnich wykorzystanych kapsułkach przyznać musimy, że miał on rację. Pranie jest wyjątkowo czyste, nawet białe skarpetki, które zdążyły zszarzeć przez bieganie w nich boso po domu, odzyskały swój naturalny kolor. Tzn, znów są białe i wyglądają dużo lepiej niż po poprzednich praniach. Wszystko jest ładnie doczyszczone i wybielone. Na szczęście zastosowany "wybielacz" nie niszczy kolorowych tkanin, a przynajmniej nie zaobserwowaliśmy takiego działania. A przyznać musimy, że ubieramy się raczej dość kolorowo. Jedynym minusem jaki zauważyła Kamila był zapach. Według niej pranie po prostu cuchnęło, na szczęście zapach nie utrzymywał się bardzo długo, więc  kapsułkom zostało to wybaczone. Nikt inny z rodziny ani przyjaciół nie narzekał na zapach, a wręcz przeciwnie chwalono go, więc to zapewne była kwestia gustu.

Jeśli chodzi o cenę(po rozeznaniu się trochę w sklepach internetowych)  to nie jest ona szczególnie duża ale też nie najniższa, w przeliczeniu na jedno pranie. Koszt jednego prania to około 1,2 pln. Oczywiście cena może się różnić w zależności od tego gdzie zakupione zostaną kapsułki oraz od pojemności opakowania. My osobiście zrezygnowaliśmy z dodawania płynów do płukania kiedy stosowaliśmy kapsułki, więc koszt kapsułki równał się całkowitemu kosztowi prania.

Podsumowując, my jesteśmy zdecydowanie na tak, ale w innym wariancie zapachowym. Na pewno kiedy "wykończymy" wszystkie dostępne w domu detergenty do prania to sięgniemy po te kapsułki. 

Są one dla nas bardzo atrakcyjne z uwagi na;
 • przystępną cenę,
 • dostępność w sklepach
 • dobrą jakość i radzenie sobie z trudnymi plamami,
 • łatwe przechowywanie,
 • estetyczne opakowanie, które łatwo schować w łazience/ pralni. Opakowanie należy dobrze schować przed dziećmi, żeby te przypadkiem nie spożyły ładnie wyglądających kapsułek,
 • możliwość stosowania w niskich temperaturach,
 • uniwersalność(ta sama kapsułka dla białych i kolorowych ubrań),
 • 3 różne warianty zapachowe,
 • różne wielkości opakowań; 15, 17, 32, 34, 38, 48. Wielkość zależna jest od wariantu zapachowego a zarazem od rodzaju środka piorącego,
 • łatwo rozpuszczalną kapsułkę, która nie pozostawia po sobie resztek w praniu.
Jako, że Kamila jest chomikiem, i wszędzie w domu upycha swoje przydasie to i pudełko po kapsułach znalazło nowe zastosowanie. W tej chwili opakowanie stało się nowym domem dla koralików Toho. ba... pytanie gdzie ona ich nie upchała... ?
i jeśli ktoś chciał napisać, że w łazience ich na pewno nie ma to by się bardzo pomylił. 
Udanego tygodnia:) Dajcie znać, czy kapsułki sprawdzają się i Was.

Komentarze

 1. Dostałam od przyjaciółki kilka próbek - dla mnie bomba, od zawsze vizir uważałam za jedną z lepszych marek na rynku. Zapach, może rzeczywiście perfumy to to nie są, ale i tak chyba warto.
  ___________
  http://testyroks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha o takim zastosowaniu opakowania nie pomyslałam ;D Generalnie kapsułki fajne ale u nas nie do konca się sprawdziły.;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha o takim zastosowaniu opakowania nie pomyslałam ;D Generalnie kapsułki fajne ale u nas nie do konca się sprawdziły.;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko