Opinie.pl - wypełniaj ankiety, zarabiaj i miej wpływ na otaczający Cię świat

Cześć! Wrzuciłam dziś zdjęcie na IG w którym pokazałam Wam moją nagrodę wygraną w konkursie organizowanym przez panel badawczy opinie.pl Na stronie organizowany był konkurs, którego druga edycja trwa do końca sierpnia 2017. Wiem, że na moim profilu zbierają się osoby, które lubią nagrody, lubią wypełniać ankiety i ogólnie działać w internecie. Więc zapytałam czy bylibyście zainteresowani dowiedzeniem się czegoś więcej o panelu jak i samym konkursie. Wasza aktywność zaskoczyła mnie na tyle, że rzuciłam gotowanie obiadu(tylko nie mówcie przed-mężowi) i na szybko piszę ten post. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomnę.


W panel opinie.pl jestem zarejestrowana od końca 2015 roku i bardzo pozytywnie patrzę na naszą współpracę. Ja w wolnym czasie wypełniam ankiety, a oni co jakiś czas w zamian za to przelewają mi kilka złotych na drobne przyjemności. Oczywiście jeśli ktoś chciałby wypełniając ankiety zarabiać krocie to już śpieszę z wyjaśnieniami. Nie, nie zarobisz na tym milionów, ale fajny ciuch już sobie kupisz. Panel nigdy nie miał problemów z płatnościami, nie zasypuje skrzynki odbiorczej setkami zaproszeń, a kontakt z obsługą klienta(?) jest zawsze na najwyższym poziomie.

Kasa, kasa, kasa


Kwoty jakie otrzymujemy za ankiety zależą w dużej mierze od tego ile czasu będziemy musieli poświęcić na wypełnienie kwestionariusza, od tematu i zleceniodawcy. W zaproszeniu, które otrzymujemy e-mailem zawsze podana jest stawka i szacowany czas wypełniania. Zauważyłam, że wypełnienie ankiety zazwyczaj zajmuje mi około 3/4 czasu podanego w zaproszeniu o ile nic nie stara się mnie rozproszyć. Ale ja dość szybko czytam :P Bywają także takie badania, przez które ciężko przebrnąć w wyznaczonym czasie. Miewam tak przy badaniach w których należy sobie coś przypomnieć, np kiedy jadło się gotowane brokuły. Na załączonym zdjęciu widzicie, że a ankietę o długości 4 minut otrzymamy 300 pkt. W panelu operujemy punktami, przy czym 10 000 pkt jest równoznaczne z kwotą 50 PLN przelanych na nasze konto bankowe. Po krótkim przeliczeniu wychodzi mi, że za wypełnienie kwestionariusza otrzymam 1,5 pln. Przed mąż materialista poszedł dalej i wyliczył, że jeśli "popracowalibyśmy" tak godzinę to nasza stawka wynosiłaby 22,5 za godzinę. Ale to taka dygresja, którą niekoniecznie należy się kierować.

Wypłata

Czyli to, co miśki kochają najbardziej. W zależności od naszych upodobań środki wypłacić (na dzień dzisiejszy) możemy na kilka różnych sposobów. Lubimy przelewy na konto? To możemy skorzystać. Lubimy PayPal'a? Jak najbardziej jest dostępny. Chcemy doładowanie do telefonu? No to mamy. A jeśli chcemy przekazać zarobione środki na cele charytatywne, to serwis nam w tym pomoże. Jest dostępny jeszcze procesor płatniczy Billon, ale nie mamy niestety pojęcia co to jest :P Po prawej stronie zdjęcia widać urywek mojego salda. Jeśli popatrzymy na daty to widać, że zaproszenia są dość często. Ale od razu spieszę pisać że nie do każdego badania mnie zaproszono i nie każde wypełniłam z uwagi na awarię komputera z którą nadal walczę.

Dlaczego warto?

Mogę Wam powiedzieć dlaczego ja to robię. Nie koniecznie dla $, która oczywiście jest dodatkowym atutem. Wypełniam ankiety z uwagi na to, że lubię mieć wpływ na to co dzieje się w okolicy. Lubię kiedy firmy robią swoje produkty w taki sposób, w jaki ja uważam, że należy je robić. Lubię oglądać reklamy przy których powstawaniu uczestniczyłam. Lubię jeść produkty dostosowane do moich potrzeb. A właśnie na to wszystko i wiele, wiele innych ma się wpływ biorąc udział w takich badaniach.

Rejestracja

Aby w ogóle móc brać udział w badaniach musimy założyć konto. Możemy zrobić to klikając >tutaj< Od razu piszę, że w zamian za to, że zarejestrujecie się z tego linku ja będę czerpać małe profity. Oczywiście w żaden sposób nie wpłynie to na wysokość wynagrodzenia które Wy będziecie otrzymywać. 
Jak już jesteśmy na stronie to wypełniamy wszystkie potrzebne dane, potwierdzamy adres e-mail i cieszymy się z nowo otwartych dróg. Na uwadze należy mieć to, że zaproszenia do ankiet zostają nam przydzielane automatycznie na podstawie danych jakie podaliśmy. Więc podajemy prawdę i wypełniamy profil w 100%. Jest to ważne, by dane były aktualne i poprawne. Wypełnienie ankiet profilowych chwilkę zajmie, ale można robić to na raty :) Ankiety profilowe podzielone są na kilka kategorii, które widzicie na załączonym zdjęciu. 
Konkurs i mój malutki sukces <3

Ci z Was, którzy widzieli zdjęcie na instagramie, wiedzą, że otrzymałam ekstra kuferek. Jest to nagroda w konkursie, który przeprowadzany był właśnie na tej stronie. Tak się składa, że do końca sierpnia trwa druga edycja/ druga część konkursu w którym do wygrania jest drugi taki śliczny kuferek/ kosmetyczka firmy Ochnik. Aby wziąć udział w konkursie należy być panelistą na tej stronie, a więc trzeba się zarejestrować oraz wypełnić wszystkie ankiety profilowe, tak by profil uzupełniony był w 100%. Kiedy już to zrobimy to możemy brać udział w konkursie, w którym za zadanie mamy pokazać jak spędzamy lato z opinie.pl Ważne jest by na zdjęciu/kolażu umieszczony był napis opinie.pl Jeśli jesteście ciekawi co ja przesłałam, to zapraszam Was serdecznie na stronę FB opinie.pl  Można tam też podejrzeć inne prace, które także są cudowne i pokazują, że każdy jest inny, niepowtarzalny. Zdjęcie należy przesłać e-mailem na podany w regulaminie adres. Regulamin całej zabawy dostępny jest po zalogowaniu się na stronie. Oczywiście zapraszam Was serdecznie do zabawy i do bycia kreatywnym. 

Jeszcze raz podaję link >rejestracja- klik< przez który możecie się zarejestrować i jeszcze raz przypominam, że jeśli zarejestrujecie się z tego odnośnika, to nic nie stracicie, a ja otrzymam kilka złotych. :) Jeśli macie więcej pytań, a może wątpliwości, to zapraszam do dyskusji w komentarzach lub prywatnie. Chętnie udzielę więcej informacji jeśli zajdzie taka potrzeba. Możecie też pisać o czym zapomniałam wspomnieć. To tyle na dzisiaj. Idę smażyć kotleciki, a Wam życzę udanego dnia! :)

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko