Trwa rekrutacja do kampanii ambasadorskiej Le Petit Marseillais

Wpis na szybciutko. Le Petit Marseillais poszukuje ambasadorek, które posiadają swoją drugą połówkę. Ambasadorki będą miały za zadanie przetestować produkt oraz przekazać żel swojemu mężczyźnie. Zapachy zostaną dobrane do ambasadorów na podstawie odpowiedzi udzielonych w ankiecie rekrutacyjnej. Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam Was na stronę ambasadorek Le Petit.
Dla przypomnienia Le Petit Marseillais to marka, której na sercu leży los środowiska i nasze zdrowie. Produkty tworzone są tak, aby były naturalne i przyjazne naszej skórze. Jak piszą na swojej stronie przy produkcji wykorzystywane są substancje myjące pochodzenia roślinnego. Muszę przyznać, że nie byłam tego świadoma! Produkty nie raz widziałam na półkach, ale jakoś nigdy nie zajrzałam w ich skład. Choć zdarza mi się bardzo często dogłębnie studiować składy kosmetyków w sklepie, to do tych nie zajrzałam- głupio mi teraz. A najdziwniejsze jest to, że nie wiem dlaczego do ich składu nie dotarłam. Opakowania są ładne, opinie pozytywne, a ceny przyjazne. Kobieta dziwną jest :P 
Dlaczego cieszę się, że firmie leży na sercu los, ogólnie mówiąc, natury? Bo "chemia"(Proszę mnie za to określenie nie ukrzyżować. Tak wiem, że woda to też substancja chemiczna) jest już wszędzie. Więc każdy produkt naturalny staje się na wagę złota. Każdy produkt staje się motywacją dla innych firm, aby też takie produkty tworzyć. Staje się ważny ponieważ nie ingeruje w środowisko. Jest potrzebny abyśmy mogli czerpać z tego, co najlepsze mamy w naturze.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko