Epanel.pl - zarabiaj wypełniając ankiety

Epanel.pl jest to jeden z większych polskich portali badawczych oferujących wynagrodzenie za wypełnianie ankiet. Uczestnictwo jak i założenie konta w serwisie jest całkowicie darmowe. Rejestracja jest bardzo prosta; wystarczy podać kilka podstawowych danych osobowych oraz adres e-mail. Na swoją pocztę elektroniczną otrzymamy potwierdzenie założenia konta oraz link do profilu, gdzie będziemy mogli uzupełnić resztę danych. 

Pamiętaj, aby wypełnić ankiety profilowe, to na ich podstawie będziesz przydzielany do płatnych badań.

Ankiety wypełnia się bardzo przyjemnie i rzadko zostajemy zdyskwalifikowani ze względu na niedopasowanie, przynajmniej tak jest w moim przypadku. Natomiast kiedy system jednak nas odrzuci to i tak otrzymamy nagrodę "pocieszenia" o wartości 0,2 pkt. Szkoda, że nie wszystkie serwisy korzystają z takiej formy rekompensaty za utracony czas. Powiedzieć należy, że 1 pkt to równowartość 1 zł, a wypłatę możemy zlecić po osiągnięciu minimum w wysokości 50 pkt. Kwota minimalnej wypłaty jest dość wysoka, jednak jak zwykle możliwa do osiągnięcia. Wynagrodzenie wypłacane jest na rachunek bankowy w przeciągu 45 dni. Serwis zawsze wywiązuje się z tego terminu.
O epanelu powiedzieć mogę jeszcze, że ma dziwny sposób zlecania wypłat. Trzeba do tego wypełnić dwa formularze i choć nie jest to bardzo uciążliwe to jednak specyficzne. W innych serwisach wystarczy kliknąć tylko wypłać, a pieniążki już lecą na konto. Serwis na dzień dzisiejszy(tj. 04.05.2017) nie ma żadnych problemów z wypłatami. Panel nie posiada programu partnerskiego, więc zarabiać możemy wyłącznie wypełniając ankiety.

Ile zarobie wypełniając ankiety?

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od tego; ile ankiet wypełnisz, do ilu zostaniesz zaproszony oraz od tego jakie stawki będą Ci oferowane. Wynagrodzenie zależy od tematu i długości badania, zdarzają się takie za które otrzymamy 0,6 pkt, ale też takie po 4 pkt. Wydaje mi się, że największym wynagrodzeniem jakie zostało mi zaoferowane to 8 pkt za badanie. Częstotliwość otrzymywania zaproszeń jest całkowicie zależna od naszego profilu, czasem dostaniemy kilka ankiet dziennie, a innym razem jedno na kilka dni.

Rejestracja w serwisie

Wystarczy wejść na stronę epanel.pl i kliknąć napis zarejestruj się, który znajduje się z prawej strony. Po wypełnieniu wszystkich danych, otrzymasz e-mail aktywacyjny, który trzeba potwierdzić. Później pozostaje wypełnić ankiety profilowe i czekać na zaproszenia do badań. 

Potwierdzenie jednej z ostatnich wypłat z epanel.pl

Aby uniknąć pytań dlaczego opisuje tą stronę, to już spieszę z wyjaśnieniami. Testownisko to miejsce gdzie znajdziesz testy wszystkiego, w tym także stron "zarobkowych". W wolnym czasie buszujemy w internecie w poszukiwaniu ciekawych rzeczy i stron. Często znajdujemy coś fajnego nie wiedząc czy warto z tego korzystać lub to kupić. Przy kolejnych takim znaleziskach postanowiliśmy stworzyć miejsce w którym opisywać będziemy nasze przygody. W tym przygody z dziwnymi produktami, stronami zarobkowymi itp. Mamy nadzieję, że tego typu posty przypadną Wam do gustu. Ciao!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Prze- Testujemy wszystko , Blogger