Kupony od Allegro

Co jakiś czas Allegro oferuje swoim użytkownikom możliwość odebrania kuponów promocyjnych. Aby je odebrać musimy wykonać jakąś akcję, raz wystarczy zalogować się do konta, a innym razem musimy zrobić zakupy przez aplikację mobilną. Aby sprawdzić, czy w tej chwili dostępne są jakieś akcje promocyjne należy wejść na stronę kupony.allegro.pl gdzie zamieszczane są wszystkie oferty. Jednak nie zawsze zauważymy je od razu, wtedy na pomoc przychodzi nam strona z regulaminami aktualnie trwających promocji >>klik<< . Znajdziemy tam informację o aktualnych jak już zakończonych promocjach, możemy sprawdzić też czy kwalifikujemy się do odebrania kuponu z trwającej akurat akcji.

Jak to działa?

Zasada działania jest prosta, wykonujemy czynność, która uprawni nas do odebrania kuponu, a przy następnych zakupach przez aplikację mobilną płacimy mniej. Na stronie możemy też podejrzeć jakie kupony posiadamy, jakie wykorzystaliśmy, a jakie nam przepadły. Czynność jaką mamy wykonać zawsze jest jasno opisana, zazwyczaj brzmi to tak: "zrób zakupy za minimum X PLN  otrzymaj kupon na następne zakupy."

Potrzebny dowód na działanie? Look it.

Poniżej przedstawiam wyciąg z mojego konta, abyście zobaczyli, że to naprawdę opłacalne. Sama nie brałam udziału we wszystkich akcjach, więc to nie są wszystkie kupony jakie pojawiły się od początku trwania promocji i na pewno nie ostatnie. 

Na allegro poza wyżej wymienionymi kuponami trwają też inne akcje, jak na przykład obecnie trwająca z monetami, ale o tym w następnym wpisie :)

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko