Werther's(owe) LOVE + Konkurs


Uwielbiamy łakocie, ale w sumie kto z was ich nie lubi? A traf chciał, że akurat dostaliśmy się do ciągnącej kampanii z Rekomenduj.to, podczas której możemy zajadać się cukieraskami Werther's Original Soft Caramels. Różnią się one od oryginalnych tym, że są to ciągutki! Chyba nasz ulubiony rodzaj łakoci. Ale żeby nie było, że całą paczuszkę ambasadorską zjedliśmy sami to: nie, nie. Oczywiście podzieliliśmy się zawartością z rodzinką i znajomymi, tzn. jeszcze się dzielimy bo kilka cukierków jeszcze zostało. Nie chcemy tak szybko kończyć tak pysznej kampanii.

O Werther's Original Soft Caramels musimy powiedzieć,  że są smaczne, szybko znikają i ... uzależniają. Nie sposób ich nie pałaszować kiedy tak wdzięczą się na stoliku. Są one mega ciągliwe i delikatne. Czuć, że są zrobione z masła i śmietany, więc wspominanie o tym przez producenta nie jest zwykłym chwytem marketingowym. 

Producent o Soft Caramels pisze tak: 
Werther's Original Soft Caramels to nowe cukierki idealne dla miłośników karmelu. Gdy poczujesz jak rozpływają się w ustach, pokochasz ich smak! Są tworzone z prawdziwego masła i świeżej śmietanki. Dzięki temu są pyszne, kremowe i bardzo delikatne. Jednak prawdziwą nowością jest to, że są wciągająco miękkie... Jesteśmy pewni, że pokochasz ich wyjątkowy smak!  Poznaj Werther's Original Soft Caramels!
Producent pisze, a my popieramy. Niestety(dla naszej figury) ma on całkowitą rację. Przypuszczaliśmy, że cukierki będą pyszne, ale nie przypuszczaliśmy, że aż tak. Co by dużo mówić, zakochaliśmy sie w nich i kropka. Was, jeśli jeszcze nie próbowaliście tej nowości, zachęcamy do wypróbowania. 

Konkurs!

Tak się składa, że trwa akurat konkurs na Instagramie. Może wziąć w nim udział każdy kto ukończył 18 lat i w czasie trwania konkursu zakupił Werther's Original Soft Caramels oraz stworzył z jego pomocą przepis kulinarny. Cały regulamin akcji znajduje się tutaj a więcej informacji o całej akcji tutaj. Do wygrania jest robot kuchenny KitchenAid o wartości około 3 000zł oraz 50 zestawów cukierków Werther's Original Soft Caramels , więc na prawdę jest o co powalczyć. Konkurs trwa do 16.06.2017 roku. No i nie zapomnijcie o hashtagach #mojswiatkarmelu #softcaramels

2 komentarze:

Copyright © 2018 Prze- Testujemy wszystko , Blogger