Jak założyć konto w PayPal

Część serwisów w których można zarabiać w internecie oferuje wypłatę zarobionych środków pieniężnych na PayPal. Serwis ten jest bowiem bardzo przyjazny dla użytkownika i dba o poufność danych osobowych. Zapewne większość z was posiada już swoje konto, jednak nie każdy potrafi przebrnąć przez proces rejestracji lub obawia się o swoje bezpieczeństwo, w końcu konto w PayPal łączymy z kontem bankowym, a czasem nawet z kartą płatniczą. Wpis ten ma na celu wyjaśnienie procesu rejestracji oraz rozwianie wątpliwości co do wiarygodności serwisu.

Samo założenie konta jest banalnie proste.Wchodzimy na oficjalną stronę serwisu PayPal.com i wybieramy z prawego górnego rogu opcję "załóż konto" lub klikamy po prostu >>tutaj<< . Powinniśmy znaleźć się teraz na stronie, w której definiujemy, czy chcemy założyć konto osobiste, czy firmowe. Wybieramy opcję pierwszą i klikamy Kontynuuj.
Wypełniamy pola odpowiednio do podpowiedzi, podajemy adres e-mail, którym później będziemy się posługiwać. Adresem e-mail będziemy się logować, ale adres e-mail to także "nazwa rachunku" potrzebna innym użytkownikom do wpłaty pieniędzy. Ustalamy też swoje hasło do logowania. W PayPalu nie potwierdzamy przelewów kodem sms jak w banku, więc jedynym zabezpieczeniem naszych pieniędzy w systemie jest hasło, więc dobrze będzie jeśli nie będzie zbyt proste.
Po przejściu dalej pokazuje nam się takie okienko, ponownie wypełniamy je podając prawdziwe dane osobowe, akceptujemy regulamin, wyrażamy zgodę i zakładamy konto.


Co dalej? 

Następnie należałoby połączyć nasze konto PayPal z kontem bankowym i z kartą kredytową lub debetową jeśli chcemy za ich pomocą płacić w internecie. Jeśli nie czujemy potrzeby podawania swoich danych; zamykamy okienko i przechodzimy do swojej poczty internetowej, gdzie oczekuje już na nas wiadomość z serwisu. Postępujemy zgodnie z poleceniami zawartymi w e-mailu, potwierdzamy swoje dane i gotowe. Posiadamy gotowe do użytku konto PayPal. Należy jednak pamiętać, że dopóki nie powiążemy swojego konta bankowego z kontem PayPal nie będziemy mogli przepłacać między kontami gotówki. Jednak nie jest to potrzebne aby korzystać z części serwisu. Już kilka sekund po rejestracji i potwierdzeniu adresu e-maill możemy przelewać pieniądze między użytkownikami PayPal.

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @testownisko